بسیاری از کاربران در استفاده از سایت با سئوالاتی مواجه می شوند که در ادامه جواب آن ها را خواهید یافت.

– حقوق کپی رایت :
تمامی اطلاعاتی که از سرتاسر سایت های دیگر جمع آوری شده است منابع در بخش هر نوشته یا مطلب ذکر شده است تا از حقوق کپی رایت رعایت شود.

اگر سایت – شخص یا صاحب اثری که رضایتی در خصوص انتشار مطلب یا.. در سایت ایتن نداشته باشد مراتب را از طریق تماس با ما در ارتباط بگذارید تا بررسی و مطلب از سایت حذف شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی فایل های مختلف اعم از نرم افزار، بازی، کتاب ، فیلم ، صوت و … که بر روی سایت قرار می گیرند، متعلق به پدید آورنده های آن می باشد، و ایتن ۴s3.ir/eten  با هدف دستیابی کاربران ایرانی به محتواهایی که به دلیل تحریم ها قابل تهیه برای ایرانیان داخل کشور نمی باشد و تنها به منظور استفاده های آموزشی و غیر تجاری آنها را منتشر می کند، چنانچه شما از محتوایی به هر نحو استفاده تجاری می کنید برای حمایت از صاحب اثر ملزم هستید، پس از طی دوره آزمایشی، آن را از صاحب اثر به صورت رسمی خریداری نمایید.

۶- در رابطه با استفاده از محتواهایی که شامل قانون کپی رایت بین المللی می باشد، کاربرانی که جنبه شرعی آن برایشان حائز اهمیت است باید مطابق فتوای مرجع تقلید خود عمل نمایند.

۷- ایتن ۴s3.ir/eten صرفاً معرفی و منتشر کننده محتوا می باشد و مسئولیتی در رابطه با عملکرد و پشتیبانی آن ندارد، به عنوان مثال اگر نرم افزاری دانلود و استفاده نمودید و عملکرد آن دارای اشکال هست شرکت تولید کننده آن مسئول پشتیبانی عملکرد نرم افزار هست و تا زمانی که شما نرم افزاری را به صورت رسمی از تولید کننده خریداری نکرده باشید امکان استفاده از خدمات پشتیبانی را نخواهید داشت به همین دلیل چنانچه از نرم افزاری در مکان هایی که با داده های مهم سر و کار دارند قرار است استفاده کنید، برای بهره مندی از خدمات پشتیبانی در مواقع ضروری و همچنین دریافت منظم آپدیت های نرم افزار (که با هدف رفع اشکال ارائه می شوند) حتماً باید آن را به صورت رسمی از تولید کننده خریداری کنید.

۸- مسئولیت استفاده به هر نحو از محتوا های سایت به عهده دریافت کننده می باشد و ایتن ۴s3.ir/eten  مسئولیتی در رابطه با اینکه اشخاص برای چه هدفی از آن استفاده کرده اند ندارد.